noclegi / campingi/glampingi / województwo dolnośląskie

Stodoła glamping

campingi/glampingi, domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Możliwość dokonania rezerwacji natychmiastowej dostępna jest na naszej stronie: www.stodolaglamping.pl

Glamping to luksusowa wersja kempingu, idealna dla wszystkich którzy marzą o wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z naturą. Namioty sferyczne zapewniają prywatność, każdy posiada osobne wejście. Noclegi dostępne są w miesiącach maj-październik. Mamy również możliwość zakwaterowania całorocznego dla większych grup w stylowej Czarnej Stodole.

Ukryliśmy nasz glamping w pięknej wiosce graniczącej z Karpaczem. To tutaj odpoczniecie od zgiełku kurortu turystycznego delektując się ciszą i pięknym widokiem Śnieżki. Do najbliższych szlaków turystycznych jest zaledwie kilka kilometrów. Ze Ścięgien dotrzecie łatwo do zapomnianej osady górskiej Budniki, na Skalny Stół i Śnieżkę czy też zwiedzicie Dolinę Pałaców i Ogrodów.

uDOGoodnienia

Uwaga namioty glampingowe umieszczone są ok. 20-70 cm. nad poziomem ziemi na platformach. Wejście do namiotu wymaga przejścia przez schodki oraz pokonania rozpinanych drzwi wejściowych. Mniejsze pieski muszą być wnoszone przez właścicieli do namiotu, większym należy poświęcić uwagę. Pobliskie tereny są dogodne dla spacerów z psami: łąki, lasy, rozległe tereny pastwisk bez graniczących z glampingiem posesji. Na terenie glampingu znajdują się 3 namioty oraz 1 dom wakacyjny.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa
  • Sylwester bez fajerwerków
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Goście obiektu przebywają na terenie dużego ogrodu graniczącego z prywatnym lasem. Dostępna jest energia elektryczna, ciepła woda, miejsca do grillowania wraz ze sprzętem. Teren jest ogrodzony i przyjazny zwierzętom domowym.

Na terenie obiektu dostępny jest 10 metrowy basen odkryty czynny od końca maja do początków października. Na drewnianym tarasie przy basenie można się opalać z widokiem na Śnieżkę.

Dostępne pokoje

Jak wygląda zakwaterowanie na glampingu?

Mieszkanie w namiocie glampingowym jest inne niż w budynku. Namiot ma powierzchnię 26 m2. Posiada panoramiczne okno skierowane na południe. Kopuła jest przestronna i dosyć wysoka. Pokrycie namiotu zapewnia ochronę przed deszczem ale nie daje idealnego komfortu cieplnego. Namioty posiadają klimatyzator oraz nagrzewacz elektryczny w celu minimalizacji oddziaływania temperatury zewnętrznej na komfort przebywania gości. W namiocie znajduje się podwójne łóżko o szerokości 160 cm oraz sofa rozkładana o szerokości 110 cm po rozłożeniu.Udostępniamy kołdry antyalergiczne oraz pościel bawełnianą. Udostępniamy sztućce, grill oraz czajnik elektryczny. Namiot nie posiada telewizora, radia ani głośnika. Prysznice i toalety usytuowane są na zewnątrz namiotu w ogrzewanym budynku. Goście mają dostęp do ciepłej wody przez całą dobę. Pomieszczenie usytuowane jest przy basenie i oddalone ok. 20 metrów od namiotu.

Wyżywienie

Goście mogą przygotowywać posiłki na terenie glampingu na specjalnie wydzielonych stołach piknikowych oraz przy grillu. W namiotach umieszczone są lodówki, drobne sprzęty kuchenne i naczynia oraz czajniki elektryczne.

Aneks kuchenny

Cennik

Ceny zmieniają się sezonowo - proszę o sprawdzenie aktualnego cennika w trakcie dokonywania rezerwacji: www.stodolaglamping.pl

PLN / za psa (za dobę)

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Ściegny 4
58-534 Ściegny
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Zrelaksuj się z psem w sercu natury - pobyt z wyżywieniem nad samym jeziorem! :)

  • Klimatyczne Czerwone Żagle z dbałością o ludzi i zwierzęta. Spokój i cisza, dobra atmosfera i serdeczność.