noclegi / domki letniskowe i domy / województwo małopolskie

Sywor Domki Kościelisko

domki letniskowe i domy

Co to za miejsce?

Nasza baza noclegowa znana jest poda nazwą ZDiA Twój Domek lub domki Sywor (Kościelisko, Zakopane) z powodu swojej lokalizacji. Wszystkie należą do Zespołu Domków i Apartamentów "Twój Domek" i Karczmy Sywor.

Oferowana przez nas baza noclegowa jest doskonale wyposażona i przygotowana do przyjęcia gości poszukujących nietypowych noclegów w górach. Wszystkie nasze obiekty znajdują się w Kościelisku. Domki Kościelisko Zakopane to doskonałe domki do wynajęcia w górach na wakacje. Nasze apartamenty to idealna na wypady na szlaki górskie baza noclegowa. To także świetne miejsce gdzie gościmy imprezy integracyjne.

uDOGoodnienia

Na spacery polecamy las nieopodal i liczne, górskie strumyki.

Na naszym terenie obowiązuje zakaz fajerwerków.

Pobieramy kaucję (400 złotych) oraz opłatę za sprzątanie i dezynfekcję – 50 złotych jednorazowo.

  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Dlaczego warto do nas przyjechać i wynająć domek z kominkiem lub domek regionalny?

- działamy od 2004 roku i co rok podnosimy standard domków i jakość usług
- gwarantujemy noclegi blisko Zakopanego w domkach całorocznych w górach
- proponujemy zamianę na czas urlopu własnego M lub domu na klimatyczne, wygodne - domki w malowniczej miejscowości Kościelisko o niemałej powierzchni i z wszelkimi wygodami
- gwarantujemy piękne, niezwykle widoki – panorama Tatr z okien domków na Karpielówce

Dostępne pokoje

Razem mamy do zaoferowania 14 domków:
- 2 domki z kominkami
- 6 domków w zabudowie szeregowej z kominkami ekologicznymi
- 6 nowych domków wolnostojących z kominkami ekologicznymi na leśnej polanie nad stawem z rybami

Domki do wynajęcia, zlokalizowane niedaleko Zakopanego w miejscowości Kościelisko różnią się wielkością, liczbą miejsc, liczbą pokoi ale wszystkie są doskonałą bazą noclegową i wypoczynkową gwarantując wypoczynek w górach z dala od tłumu, blisko przyrody.

Nasze domki są idealne do wynajęcia na wakacje, ferie zimowe ale także w innym dogodnym dla Państwa czasie.

Na Osiedlu Karpielówka umiejscowione są trzy domki z kominkami. Specyficzny klimat panujący w górskich obszarach zachęca do rezerwacji noclegów bezpośrednio w domkach ogrzewanych drewnem. Bliskość Zakopanego i jego atrakcji, obok wyjątkowego ciepłego wnętrza domku opalanego drzewem jest kolejnym czynnikiem wyróżniającym nasze domki z kominkami spośród lokalnej bazy noclegowej. Goście przebywający tutaj mogą się całkowicie odprężyć ogrzewając się w ciepłym i przyjemnym blasku kominka.

Osiedle Sywarne tuż obok Karczmy Sywor to miejsce gdzie czeka na Państwa sześć domków wypoczynkowych w zabudowie szeregowej oraz jeden wolnostojący wyjątkowy Domek na Wodzie. Zakopane znajduje się w niewielkiej odległości od Kościeliska, gdzie zlokalizowane są nasze domki i apartamenty do wynajęcia.

Podobne przyjemne i domowe ciepło, które daje nam palący się kominek zapewnia Karczma Sywor. W połączeniu z kompleksem domków całorocznych i apartamentów przeznaczonych do wynajęcia stanowią odpowiednią i atrakcyjną alternatywę dla realizacji imprez integracyjnych z noclegami, wyjątkowych spotkań biznesowych czy jako idealne miejsce na kolację firmową w bliskiej odległości od stolicy polskich Tatr Zakopanego. Zapraszamy Państwa do dokonywania rezerwacji noclegów w górach, w miejscu posiadającym wyjątkowy klimat i doskonałą obsługę.

Wyżywienie

Karczma Sywor oraz łowisko pstrągów na osiedlu Sywarne w Kościelisku to wyjątkowe miejsce dla ludzi wrażliwych, miłośników tatrzańskich klimatów ale również idealne miejsce na imprezy firmowe , integracyjne, wesela, bankiety, biesiady, eventy, spotkania, studniówki, imprezy rocznicowe, okolicznościowe w górach, w Kościelisku koło Zakopanego.

Lokalizacja karczmy na leśnej polanie, z dala od ludzi, na stawach z pływającymi pod podłogą rybami gwarantuje anonimowość i wspaniałą zabawę.

Regionalna, sezonowo otwarta KARCZMA "SYWOR", łowisko pstrągów i jesiotrów oraz drewniane góralskie domki w sąsiedztwie karczmy, to miejsce, do którego chętnie wracają miłośnicy ciszy, natury, smacznej, prostej kuchni, wędkowania oraz smakosze ryb.

Aneks kuchenny
Wyżywienie na miejscu

Cennik

Cennik pobytu w domkach jest cennikiem orientacyjnym

Ostateczna cena pobytu jest uzgadniana po przeanalizowaniu wszystkich okoliczności rezerwacji i zależy od wielu czynników:

czasu trwania ( długości) pobytu
sezonu
Ilości osób zajmujących Domek - ilość miejsc wykorzystanych i wolnych


*Ceny nie dotyczą okresu świątecznego i sylwestrowego


Orientacyjne CENY POBYTU W DOMKACH NA KARPIELÓWCE:

Chatka od 400 -500 zł/doba za cały domek
Limba: od 200-350 zł/doba za cały domek
Kosówka: od 300-450 zł/doba za cały domek

Orientacyjne CENY POBYTU W DOMKACH SYWOR:

Domki Sywor 200-910 zł w zależności od ilości osób w domku

Przy pełnej obsadzie domku:

Dorośli (powyżej 10 roku życia) od 75 zł/ osoba/doba
Dzieci (powyżej 3 roku życia) od 65 zł/osoba/doba
Dzieci (poniżej 3 roku życia) bez dodatkowych opłat**

Istnieje możliwość rezerwacji każdego, nawet dużego domku np. 10 osobowego domku dla dwóch osób, wówczas cena pobytu jest negocjowana.

Uwaga!

Plac zabaw w karczmie jest dostępny w dniach i godzinach otwarcia karczmy, jeżeli sala nie jest zarezerwowana. W czasie pobytu Karczma może być wyłączona z ruchu, bądź mogą się w niej odbywać huczne imprezy zamknięte. Wynajęcie Domku nie jest równoznaczne z dostępnością karczmy.

Szczegółowe informację o terminach i cenach uzyskają Państwo pod nr. tel. +48 692 417 713 lub mailowy: domki@sywor.pl lub noclegi@sywor.pl

50 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Karpielówka Boczna 11A
34-511 Kościelisko
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!