noclegi / agroturystyka / województwo lubelskie

U Różyckich

agroturystyka

Co to za miejsce?

Gospodarstwo agroturystyczne „u Różyckich” położone jest na wsi, w otoczeniu pól i bujnych łąk, na terenie przepięknego parku krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu".

Stąd niedaleko do najstarszej w Polsce i znanej na całym świecie stadniny koni czystej krwi arabskiej i angloarabskiej w Janowie Podlaskim. To właśnie tam co roku odbywają się aukcje, na które co roku tłumnie przybywają wielbiciele koni, w tym znane osobistości.

uDOGoodnienia

(wkrótce)

  • Tereny do spacerów
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie

Okolice i atrakcje

W pobliżu przepływa nieuregulowana rzeka Bug, która tworzy naturalną granicę polsko-białoruską. Niedaleko jest też ujście rzeczki Krzywuli do Bugu. Malownicze krajobrazy, zdrowe, czyste powietrze, liczne kaniony, ścieżka przez bagna i pradoliny Bugu zachęcają do aktywnego wypoczynku. Spacery po lesie czy nad rzeką, zbieranie grzybów, wędkowanie, jazda rowerem czy inne formy wypoczynku w plenerze to wspaniała odskocznia od szarej codzienności.

Dla naszych gości przygotowaliśmy różne atrakcje:

- Wynajem rowerów.
Rower to najlepszy środek przemieszczania się po nadbużańskich terenach. Daje swobodę i pozwala jak najgłębiej poznać wszystkie piękne zakątki okolicy.

- Gra w golfa.
Zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu - posiadamy niewielkie pole golfowe, oraz sporo terenu zielonego, gdzie można np. pograć w badmintona (sprzęt do gry dostępny u Gospodarzy).

- Wiata na ognisko.
Pieczenie kiełbasek przy ognisku największą radość sprawia chyba dzieciom. Wiata daje możliwość urządzenia ogniska nawet podczas deszczu.

- Kominek do grilla.
Każdy chyba lubi potrawy z grilla. świetnie sprawdza się zwłaszcza w ciepłe letnie wieczory. Do dyspozycji naszych gości mamy umiejscowiony w przytulnej altanie grill-kominek, na którym każdy może przygotować własne przysmaki lub skorzystać z oferty gospodarzy.


- Biblioteka.
Dla miłośników literatury proponujemy dosyć szeroki zbiór zgromadzonych przez gospodarza książek o różnej tematyce.


- Świetlica.
Pogoda nie zawsze dopisuje, dlatego też w urządzonej w stodole świetlicy można spędzać czas np. grając w popularne gry takie jak: karty, piłkarzyki, warcaby, szachy, rzutki.


- Kino.
W naszym kinie z ekranem 2,4x3,6m w świetlicy można oglądać filmy - własne lub z filmoteki zgromadzonej przez gospodarza.


- Basen - trochę wody dla ochłody ;)
W upalne dni proponujemy naszym gościom korzystanie z odkrytego basenu o wymiarach 5x18m ;)


- Rzeki.
Raj dla wędkarzy… Bug i Krzywula nie raz obdarowały niejednego zapalonego wędkarza pięknym okazem suma czy szczupaka. Inni wracali z połowu z wiaderkiem pełnym płotek…

- Lasy.
Każdy grzybiarz, jeśli tylko znajdzie chwilę czasu na wyprawę do lasu, może wrócić do domu z koszem pełnym grzybów, czy też innych leśnych skarbów, na przykład jagód.


- Jazda konna, przejażdżki bryczką.
W zaprzyjaźnionym gospodarstwie, dla miłośników koni i nie tylko, proponujemy szczególną formę wypoczynku i zabawy – konie. Obcowanie z nimi sprawia wiele radości.

Dostępne pokoje

Do dyspozycji gości posiadamy pięć pokojów, pokoje z łazienkami:

Pokój nr 1 - "Profesorski" (3- osobowy)
Pokój nr 2 - "Żółty" (3- osobowy)
Pokój nr 3 - "Czerwony" (2- osobowy)
Pokój nr 4 - "Czwórka" (4- osobowy)
Pokój nr 5 - "Dwójka" (2- osobowy)

Do dyspozycji gości są również dwie w pełni wyposażone kuchnie, w których samodzielnie można przygotowywać posiłki.

Wyżywienie

Jest możliwość wykupienia posiłków, ale też samodzielnego przygotowania jedzenia w naszych kuchniach.

Cennik

Nocleg - 50zł
Śniadanie - 19zł
Obiad - 25zł
Kolacja - 19zł

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Stare Buczyce 17
21-505 Stare Buczyce
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog