noclegi / hotele / województwo pomorskie

Villa Eva

hotele

Co to za miejsce?

Villa Eva jest klimatycznym, butikowym obiektem położonym na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku Wrzeszczu. To wspaniałe położenie zapewnia bardzo łatwą komunikację w obrębie trójmiasta, a zarazem pozwala na odpoczynek od miejskiego zgiełku.
Piękny, rozległy park jest doskonałym miejscem na spacery z psami.

uDOGoodnienia

Villa Eva znajduje się na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, jest to doskonały teren na spacery z psami. Część pokoi posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, który otacza obiekt. Jest to duże udogodnienie dla właścicieli czworonogów. Teren obiektu jest ogrodzony.
W pokojach znajduje się specjalna woda dla psa oraz posłanko i niespodzianka dla Państwa pupila.
W odległości 100m znajduje się gabinet weterynaryjny.
Służymy pomocą w opiece nad psem.

W restauracji i winiarni Villa Eva, pieski są również mile widziane.

Zapraszamy!

 • Teren posesji ogrodzony
 • Tereny do spacerów
 • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
 • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
 • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
 • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
 • Miska dla psa
 • Woreczki czystości na miejscu
 • Posłanie dla psa
 • Dostępne smakołyki lub karma dla psa
 • Weterynarz w okolicy
 • Petsitter

Okolice i atrakcje

Villa Eva mieści się w Gdańsku Wrzeszczu. Wielkim atutem dzielnicy jest jej położenie. Pozwala ono na bardzo łatwe poruszanie się po trójmieście. Piękny Park Krajobrazowy, z którym graniczy ogród Villi Eva, zapewnia wypoczynek od miejskiego zgiełku w otoczeniu kwiatów i drzew. Jest to idealne miejsce gdzie można zrelaksować się, zjeść wyśmienite śniadanie, lub kolację oraz rozkoszować się doskonałymi winami z winiarni Villa Eva.
Wrzeszcz to jedna z niewielu dzielnic Gdańska, gdzie można zobaczyć autentyczną architekturę i budynki, które nie wymagały odbudowania po II wojnie światowej. Tutaj widać jak żyli dawniej i żyją teraz prawdziwi Gdańszczanie. Goście łatwo dostaną się spacerem do centrum, w 5 minut można dojść do głównej ulicy z licznymi sklepami, butikami i kawiarniami. Obecnie, Wrzeszcz staje się nowym biznesowym centrum Gdańska.

Dostępne pokoje

Villa Eva posiada 14 bardzo komfortowych pokoi hotelowych w standardzie: deluxe, premium i standard. Część pokoi posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, co jest dużym atutem dla właścicieli psów.

W cenę pokoju wliczone jest bogate i różnorodne śniadanie w firmie bufetu szwedzkiego oraz szybkie łącze Wi-Fi.

Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, suszarkę, telefon oraz zestawy kosmetyków i wodę mineralną.
W pokojach znajduje się również posłanie i niespodzianka dla pieska.
W całodobowej recepcji znajduje się sejf.

W Villa Eva oferujemy pokoje rodzinne. Nie pobieramy opłat za pobyt dzieci do lat 5, śpiących z rodzicami. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla większych dzieci, aby mogły spać w jednym pokoju z opiekunami.

Wyżywienie

Restauracja i winiarnia Villa Eva, położona na skraju parku krajobrazowego w Gdańsku Wrzeszczu, to miejsce, które łączy doskonałą, tradycyjną kuchnię polską i nowoczesne trendy kulinarne. Aby wydobyć z dań to co najlepsze, naszą kuchnię opieramy o sezonowe i regionalne składniki. Kartę menu, co tydzień uzupełniamy o menu lunchowe oraz okazjonalnie o dania specjalne.
Posiadamy kilkadziesiąt rodzajów wina, poczynając od lekkiego i aromatycznego wina stołowego, kończąc na najbardziej cenionych i celebrowanych winach gatunkowych. Zawsze służymy radą w doborze odpowiedniego wina do potrawy i preferencji naszych Gości.
Latem zapraszamy do naszej klimatycznej restauracji w ogrodzie. Wśród kwiatów i drzew owocowych, każdy znajdzie tam spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku.

Posiadamy specjalne menu dla dzieci.

Cennik

Cena w wysokim sezonie za pokój 1-osobowy: 300 PLN
Cena w niskim sezonie za pokój 1-osobowy: 239 PLN

50 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

S. Batorego 28b
80-251 Gdańsk
Polska