noclegi / pensjonaty / województwo lubelskie

Villa Spełnione Marzenia

pensjonaty

Co to za miejsce?

Villa Spełnione Marzenia to uroczy obiekt położony wśród lasów Poleskiego Parku Narodowego, malowniczych łąk, tuż nad rzeką Włodawką. Villa mieści się w budynku o bogatej historii, której początki sięgają 1912 roku. Jest elegancko urządzona, położona w kameralnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, wśród ciszy i nieskazitelnej przyrody. Czworonogi są mile widziane.

uDOGoodnienia

Kapitalne tereny na spacery z czworonogiem, duży, ogrodzony ogród. Niektóre pokoje, mają oddzielne wejścia z małymi tarasami- idealne dla aktywnych zwierzaków, które mają z nich bezpośrednie wyjście na dwór.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

Villę otaczają lasy, które sprzyjają długim spacerom czy porannemu joggigowi, są idealnym miejscem dla miłośników grzybobrania. Sąsiedztwo rzeki Włodawki sprawia, że organizujemy spływy kajakowe.Dla spragnionych wrażeń, wycieczki kajakowe organizujemy także po rzece Bug-u styku 3 państw: Polski, Białorusi i Ukrainy.
Na terenie Villi znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, czy skorzystania z grilla. Do dyspozycji gości jest kilka tarasów, hamaki w zacisznych gałęziach zielonych drzew czy odprężające huśtawki.
Wypożyczamy rowery, ponadto obok Villi biegnie wschodni szlak rowerowy Green Velo, który jest idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu dla miłośników wycieczek rowerowych i zwiedzania.
Villa położona jest na ternie Poleskiego Parku Narodowego, w niewielkiej odległości znajdują się ścieżki przyrodnicze, które dostarczą wielu wrażeń, niesamowitych widoków dzikiej przyrody oraz pozostawią niezapomniane wspomnienia na długo.
Po aktywnym wypoczynku, zapraszamy na masaże, które wykonywane są w Villi przez wykwalifikowaną masażystkę.

Dostępne pokoje

Oferujemy 10 pokoi, 6 w budynku starej Villi oraz 4 w nowo dobudowanym domku.
Mamy do wynajęcia pokoje dwuosobowe, w których możliwa jest dostawka. W naszej ofercie znajdują się też Apartamenty. Jeden z nich posiada oddzielne wejście, duży taras z niesamowitym widokiem na rzekę, lasy i malownicze łąki.
Każdy pokój urządzony jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Każdy z nich ma swoją nazwę, jest inny niż pozostałe, ale mimo to są do siebie podobne i spójne.
Mamy jeszcze miejsca na Sylwestra czy Święta!

Wyżywienie

śniadania- 20 zł'/osoba
obiadokolacje-30zł/osoba

Cennik

Pobyt Twojego zwierzaka jest zupełnie bezpłatny!
Ceny w sezonie: od 69zł/osoba
Ceny poza sezonen różnią się ze względu na koszt ogrzania całego budynku. W celu ich poznania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Suchawa 41
22-200 Włodawa
Polska