noclegi / ośrodki wypoczynkowe / województwo zachodniopomorskie

Villa Tropico

ośrodki wypoczynkowe

Co to za miejsce?

Villa Tropico położona jest w Pobierowie, 800m od piaszczystej plaży, przy sosnowym lesie.

uDOGoodnienia

W Villi Tropico na wejściu w recepcji pieska wita miska z wodą. Villa położona jest w spokojnym miejscu Pobierowa, przy sosnowym lesie, 700-800 metrów od piaszczystej plaży. Ruch samochodowy przy budynku jest bardzo mały. Na spacery z pieskiem można chodzić i do lasu i na plażę. Szlaki turystyczne, które przechodzą przez Pobierowo zapewniają piękne widoki na morze. Pieski z dobrą kondycją fizyczną mogą towarzyszyć właścicielom na rowerach, zwiedzających okolice. Psa można zostawić w pokoju, każdy pokój posiada balkon lub taras, na których często pupile są zostawiane. Ogród położony przy budynku jest zadrzewiony, miejsca z cieniem w gorące dni. Najbliższy weterynarz w Kamieniu Pomorskim.

  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Weterynarz w okolicy

Okolice i atrakcje

W okresie letnim do Państwa dyspozycji oddajemy basen zewnętrzny, jacuzzi, ogród, w którym można odpocząć. Zapewniamy nocleg w wygodnych pokojach z wielkimi łóżkami małżeńskimi, balkonem, łazienką i TV 32 cale a także całodzienne wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego. Zapraszamy z pieskami, Villa usytuowana jest w miejscu gdzie jest dużo miejsca na spacery, w lesie, na plaży. Przez Pobierowo przechodzą szlaki rowerowo - spacerowe z pięknymi widokami na morze. Serwis rowerowy na miejscu wliczony w koszt pobytu. Dla dzieci - pokój zabaw i dmuchaniec zewnętrzny.

Dostępne pokoje

Pokoje są z balkonami, na których do Państwa dyspozycji są stolik i fotele, z łazienką, płaskim TV, wielkim małżeńskim łóżkiem 180x200cm.

Wyżywienie

Oferujemy całodobowe wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego, pomiędzy posiłkami kawa, herbata, ciasta domowego wypieku.

Cennik

Ceny od 100zł/dobę/pokój

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Moniuszki 41
72-346 pobierowo
Polska