noclegi / pensjonaty / województwo małopolskie

Willa Nad Wodospadem

pensjonaty

Co to za miejsce?

"Willa Nad Wodospadem" to kompleks dwóch budynków A i B z możliwością przyjęcia ok. 50 gości. Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 osobowymi, pokojami typu studio oraz apartamentami. Każdy pokój standardowo posiada balkon, łazienkę, TV - SAT, lodówkę, czajnik, suszarkę do włosów. Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne (bez możliwości gotowania) z lodówką, kuchenką mikrofalową, z czajnikiem elektrycznym, dodatkowo żelazko i deska do prasowania.

Budynek A - miejsca noclegowe z bezpośrednim wyjściem na ogród, z dostępem do basenu 1 (darmowe leżaki), dodatkowo wiata z grillem i plac zabaw dla dzieci. W budynku znajduje też bilard, mini siłownia, sauna,aneks kuchenny bez możliwości gotowania.

Budynek B - miejsca noclegowe z bezpośrednim wyjściem na ogród, z dostępem do basenu 2 (darmowe leżaki). W budynku znajduje też bilard, mini siłownia, sauna,aneks kuchenny bez możliwości gotowania.

Posiadamy bezpłatny, monitorowany parking.

Cały obiekt jest objęty zasięgiem WIFI.

Organizujemy imprezy integracyjne, konferencje, przyjęcia okolicznościowe. Kompleks Willa Nad Wodospadem współpracuje z pobliskimi termami, wyciągami narciarskimi, wypożyczalniami sprzętu sportowego, gdzie każdy nasz gość otrzyma rabat.
CENA NOCLEGU ZAWIERA:

śniadanie,
sauna do dyspozycji w godzinach od 18 do 20 (opłata zgodnie z cennikiem),
baseny (sezon letni od czerwca do września),
altana z grillem,
plac zabaw,
parking monitorowany,

uDOGoodnienia

Wokół naszego obiektu jest szlak pieszy, dużo lasów i przede wszystkim zero samochodów: idealne tereny do spacerów bez smyczy. Nieopodal jest też strumyk do schłodzenia futer w upalne dni.

Na życzenie udostępniamy miski z wodą.

  • Teren posesji ogrodzony
  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa
  • Brak bliskich sąsiadów

Okolice i atrakcje

Przy obiekcie do dyspozycji gości dwa baseny, grill, plac zabaw dla dzieci, bilard, siłownia, sauna, altana. Parking monitorowany.

Szczawnica położona jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. To górskie uzdrowisko leży na wysokości ok. 500 m npm. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, że panuje tutaj łagodny, a zarazem wyjątkowy mikroklimat. Decydujący wpływ na to mają między innymi porastające zbocza dolin lasy, duże nasłonecznienie, mała ilość opadów i czyste niezanieczyszczony niczym powietrze.

Oprócz wspaniałego mikroklimatu, Szczawnica położona jest w malowniczym krajobrazie, który miasto zawdzięcza bliskości Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca. Od północy miasto otacza masyw pasma Radziejowej (984 m) zaś od południa Małe Pieniny ze szczytami: Rabsztyn (847m) i Wysoka (1052m) oraz dalej u ujścia doliny Pieninami z Sokolicą (747m) i Trzema Koronami (982m). Wszystko to sprawia, że Szczawnica zaliczana jest do najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych w Polsce.

Wyciągi narciarskie

1) Wyciąg narciarski "Bukowinki" w Jaworkach - dwa wyciągi narciarskie, talerzykowe jeden o długości 520 m, różnica wzniesień 102m, drugi o długości 250 m, różnica wzniesień 40 m - dwie oświetlone trasy zjazdowe,

2) Wyciąg narciarski "Pod Durbaszką" w Jaworkach, orczykowy
o długości 550 m. - różnica wzniesień 112 m. obok wyciągu schronisko z wyżywieniem i noclegami,

3) Kolej linowa - krzesełkowa na Palenicę o długości 783 m., różnica wzniesień 260m.
- stok Palenica I - sztucznie śnieżony o długości 1000 m. różnica wzniesień 250m, homologowany przez władze FIS i PZN.
- stok Palenica II o długości 1800 m., różnica wzniesień 270 m - trasa biegnąca ze szczytu

Szafranówki, aż do podnóża Palenicy gdzie łączy się z trasą Palenica I.
- stok Szafranówka - dwa równoległe wyciągi orczykowe o długości 350 m, różnica wzniesień 75 m, trasa zjazdowa łatwa, sztucznie śnieżona,

4) Halfpipe - rynna śnieżna do snowboardu, pełnowymiarowa wraz z wyciągiem orczykowym na południowym stoku Palenic

Spływ Dunajcem - na flisackiej tratwie to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą.Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. W swoim biegu Dunajec wyżłobił w wapiennych turniach Pienin romantyczny wąwóz, zwany Przełom Dunajca. Drewnianą tratwą zbudowaną z połączonych ze sobą wąskich łódek, płyniemy głębokim i krętym kanionem. Dunajec wije się i kluczy pomiędzy stromymi skałami. Widoki roztaczające się wokół, zapierają dech w piersiach, zmieniając się w bardzo szybkim tempie. W trakcie podróży flisacy barwnie opowiadają o Pieninach, przytaczając legendy o Janosiku. Sezon trwa od maja do października. Początek trasy spływu to przystań Sromowce - Kąty. Tratwami flisackimi pokonuje się 7 pętli w czasie zależnym od stanu wody - od 2 do 3 godzin. Jedna tratwa zabiera maksymalnie 12 osób dorosłych (+ dwóch flisaków). Przystań końcowa to Szczawnica Niżna.

Spływ pontonami rzeką odbywa się na trasie Sromowce Wyżne - Szczawnica. Przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Mogą w niej uczestniczyć także dzieci. Spływy kajakowe po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych jednostkach pod opieką instruktora nie wymagają dużych umiejętności technicznych dając za to dużą satysfakcję z pokonania rzeki. Nad grupą czuwa instruktor.

Dostępne pokoje

Układ pokoi i apartamentów.
1. Pokoje: - 2osobowe (łóżko małżeńskie), - 4osobowe (łóżko małżeńskie + 2 łóżka pojedyńcze lub łóżko małżeńskie + sofa lub 2 łóżka pojedyńcze + sofa), - 6osobowy (łóżko małżeńskie + 2 łóżka pojedyńcze + sofa),
2. Apartamenty 55m2 (łóżko małżeńskie + 2 sofy).

Wyżywienie

Oferujemy śniadanie w formie bufetu. Na obiadokolacje zapraszamy do restauracji " Gościniec Nad Wodospadem".

Wyżywienie na miejscu

Cennik

Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień,Maj, Październik, Listopad, Grudzień (z wyłączeniem weekendu majowego i wyłączeniem okresu świątecznego i sylwestrowego)*:

Dzieci do lat 3

20 zł bez świadczeń,dziecko śpi z rodzicami.

Dostawka dla dziecka do 3 lat 50 zł

Dzieci od 3-10 lat

75 zł - bez śniadania

90 zł - ze śniadaniem w formie bufetu

110 zł - ze śniadaniem w formie bufetu i obiadokolacją

Dorośli i dzieci powyżej 10 lat

80 zł - bez śniadania

100 zł - ze śniadaniem w formie bufetu

130 zł - ze śniadaniem w formie bufetu i obiadokolacją


Czerwiec, Lipiec, Sierpień (z wyłączeniem weekendu Bożego Ciała)*

Dzieci do lat 3

30 zł bez świadczeń, dziecko śpi z rodzicami.

Dostawka dla dziecka do 3 lat 50 zł

Dzieci od 3-10 lat
95 zł - bez śniadania

110 zł - ze śniadaniem w formie bufetu

140 zł - ze śniadaniem w formie bufetu i obiadokolacją

Dorośli i dzieci powyżej 10 lat
100 zł - bez śniadania

120 zł - ze śniadaniem w formie bufetu

150 zł - ze śniadaniem w formie bufetu i obiadokolacją

Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

25 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Sopotnicka 36
34-460 Szczawnica
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Znasz nocleg przyjazny psom, którego nie ma w naszej bazie? Poleć go innym!

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog