noclegi / agroturystyka / województwo podlaskie

Zakątek Czyżyki

agroturystyka

Co to za miejsce?

Zastanów się, ilu ludzi właśnie teraz znajduję się w promieniu 300 metrów od Ciebie? Będąc w Zakątku Czyżyki oprócz Twoich bliskich, z którymi przyjedziesz, nikt wokół nie będzie zakłócał Waszej prywatności. Nasze domki w promieniu 300 metrów nie sąsiadują z żadnym domostwem, ani gospodarstwem. Cisza i spokój. Tego potrzebujesz?

Zakątek Czyżyki położony jest na malowniczych podlaskich ziemiach w otulinie Puszczy Białowieskiej. Jest to miejsce o powierzchni 7000m2, na której znajdują się dwie drewniane, chłopskie chaty z 1962 roku, oraz budynki gospodarcze, w których niegdyś mieszkały zwierzęta. Większy dom – 65 m2 – składa się z izby, kuchni, łazienki i tarasu, mniejszy – 22 m2 – z salonu, przedpokoju i ganku. W dużej chacie znajdują się dwa podwójne łóżka (jest możliwość dostawki), w mniejszym domku – dwa pojedyncze łóżka. Łącznie w Zakątku Czyżyki może spać 7 osób.

uDOGoodnienia

Wokoło wiejskie drogi i polany, gdzie Twój czworonożny przyjaciel będzie mógł się nacieszyć wolnością.

  • Tereny do spacerów
  • Brak dodatkowej opłaty za psa
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa
  • Woreczki czystości na miejscu
  • Posłanie dla psa
  • Dostępne smakołyki lub karma dla psa

Okolice i atrakcje

Dla spragnionych aktywności fizycznej i wycieczek przygotowaliśmy pięć rowerów (z możliwością dołączenia fotelika i przyczepki dla najmłodszych podróżników), na których można przemierzać urokliwe drogi wokół naszych chat. Poza tym czas można urozmaicić grając w boule, molkyy, badmintona, siatkówkę czy rzucając frisbee. Można wykorzystać także kije do Nordic Walking. Dla naszych gości przygotowaliśmy również leżaki i hamaki.

Aby każdy gość mógł znaleźć coś dla siebie, na naszej półce znajdują się literatura obca, kryminały, romanse, książki biograficzne, przygodowe, jak również te o tematyce związanej z Puszczą Białowieską oraz czasopisma i gazety. Niewiele czynności relaksuje tak skutecznie, jak dobra lektura w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i trawy pod stopami.

W Zakątku Czyżyki nie sposób się nudzić. Posiadamy specjalnie wyselekcjonowane gry, które idealnie nadają się do grupowej, kooperatywnej zabawy. Przyswojenie ich zasad jest krótkie i proste, a same rozgrywki nie trwają zbyt długo. Do dyspozycji gości oddajemy także karty, kości, bierki i szachy. Tym, którzy szukają odmiany od odgłosów natury, przygotowaliśmy głośnik bluetooth.

Dostępne pokoje

Większy dom – 65 m2 – składa się z izby, kuchni, łazienki i tarasu, mniejszy – 22 m2 – z salonu, przedpokoju i ganku. W dużej chacie znajdują się dwa podwójne łóżka (jest możliwość dostawki), w mniejszym domku – dwa pojedyncze łóżka. Łącznie w Zakątku Czyżyki może spać 7 osób.

Wyżywienie

Cennik

390 zł za oba domy

0 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Kolonia Czyżyki 1
17-200 Czyżyki
Polska