noclegi / pensjonaty / województwo dolnośląskie

Zbójna Debra

pensjonaty

Co to za miejsce?

Baśniowy zamek z fosą w którym znajdują się ciepłe i miłe pokoje z łazienkami i TV, zapewni państwu komfortowe warunki wypoczynku i wiele atrakcji.

uDOGoodnienia

Baśniowy zamek z fosą w którym znajdują się ciepłe i miłe pokoje z łazienkami i TV, zapewni państwu komfortowe warunki wypoczynku i wiele atrakcji. Sauna w naszym obiekcie pozwoli zregenerować się i nabrać sił do pracy. Otaczający zamek teren, to wyśmienite miejsce na spędzenie czasu wolnego. Zamek i otaczający go Park Krajobrazowy Doliny Bobru z pewnością pozwolą odetchnąć w otoczeniu piękna natury, stylu i dobrej klasy. Spacer szlakami Parku Krajobrazowego, czy wycieczka nad jezioro Pilchowickie, lub spływ kajakiem po rzece Bóbr lub Kwisa (posiadamy nowe kajaki i organizujemy spływy dla naszych gości), to tylko kilka atrakcji, jakie czekają na Państwa .

  • Plaża lub inne miejsce gdzie psy mogą się wykąpać
  • Tereny do spacerów
  • Pies może przebywać w restauracji/stołówce
  • Możliwość zostawienia psa pod nieobecność właścicieli (w pokoju lub innym miejscu)
  • Możesz zabrać ze sobą więcej niż jednego psa
  • Pies może chodzić bez smyczy na naszym terenie
  • Miska dla psa

Okolice i atrakcje

Sauna w naszym obiekcie pozwoli zregenerować się i nabrać sił do pracy. Otaczający zamek teren, to wyśmienite miejsce na spędzenie czasu wolnego. Zamek i otaczający go Park Krajobrazowy Doliny Bobru z pewnością pozwolą odetchnąć w otoczeniu piękna natury, stylu i dobrej klasy. Spacer szlakami Parku Krajobrazowego, czy wycieczka nad jezioro Pilchowickie, lub spływ kajakiem po rzece Bóbr lub Kwisa (posiadamy nowe kajaki i organizujemy spływy dla naszych gości), to tylko kilka atrakcji, jakie czekają na Państwa .

Dostępne pokoje

Ciepłe i miłe pokoje z łazienkami i TV, zapewni państwu komfortowe warunki wypoczynku i wiele atrakcji. Sauna w naszym obiekcie pozwoli zregenerować się i nabrać sił do pracy.

Wyżywienie

W obiekcie jest kuchnia i kilka aneksów kuchennych.

Cennik

Cena za osobę 50zł, śniadanie20zł.

10 PLN / za psa

Kontakt z obiektem

Adres obiektu

Golejów 55
59-623 Lubomierz
Polska

Obozy, wydarzenia i promocje

  • Sprawdź promocję w Apartamentach z ogrodzonymi ogródkami na Mazurach

  • Połącz wypoczynek i szkolenie Twojego czworonoga - zapisz się na wakacje z Demo Dog